Kā ietaupīt uz OCTA apdrošināšanu

OCTA apdrošināšana ir obligāta, un tā mēdz sagādāt raizes ne vienam vien autobraucējam, kuram šī ikgadējā noņemšanās īsti nav pa kabatai. Tomēr ir iespējams ietaupīt, pērkot OCTA apdrošināšanu, un šajā rakstā pieķersimies veidiem, kā to izdarīt.

Kā taupīgi iegādāties OCTA polisi

Tā kā OCTA polisi var iegādāties internetā, ir iespējams ātri un efektīvi salīdzināt OCTA polišu cenas. Pāris minūtes pameklējot, var atrast sev izdevīgāko piedāvājumu šīs polises iegādei. Jāņem vērā, ka OCTA polises iegādājoties internetā, jums būs jāievada automašīnas reģistrācijas numurs, pēc kura tiks noteikta polises cena. Kad esat izvēlējies sev noderīgāko variantu, ieteicams sazināties ar apdrošinātāju, jo piedāvājums internetā un telefoniski var atšķirties. Lai gan Latvijā ir diezgan daudz apdrošinātāju, ieteicams polisi iegādāties no zināmākas kompānijas, ne tikai tās, kas piedāvā lētāko variantu.

Kredītvēsture

Apdrošinātāji tāpat kā citi pakalpojumu sniedzēji mēdz pārbaudīt jūsu kredītvēsturi. Tas var šķist dīvaini, taču acīmredzot cilvēki ar sliktu kredītvēsturi ir riska grupa ceļu satiksmes negadījumu izraisīšanā. Jo augstāka riska grupa, jo lielāka būs OCTA polises cena. Diemžēl uz ātru roku kredītvēsturi, ja tā ir sabojāta, salabot nevarēs, taču, iespējams, jūsu kredītvēsturē ir nepatiesa informācija, kuru izlabojot varat cerēt uz mazāku OCTA polises cenu.

OCTA komplekti

Ja jums jau ir savs apdrošinātājs, iespējams, ka tas piedāvā OCTA polisi komplektā ar kādu citu pakalpojumu. Šādi varat nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu – iespējams, ka jums vajadzīgā – dzīvības, īpašuma, utt. – apdrošināšana komplektā ar OCTA sanāks lētāka. Protams, šādi iegādājoties polisi, var rasties kārdinājums iegādāties kādu komplektu, kurā esošā apdrošināšana jums nemaz nav vajadzīga. Tāpēc visprātīgāk būs vienkārši painteresēties pie sava jau esošā apdrošinātāja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *