BMW 5. Sērija

BMW Active Hybrid 5 ir pierādījums tam, ka transportlīdzeklis var būt gan efektīvs, taupīgas, gan ātrs. Šim auto ir BMW Twin-Power Turbo vienrindas sešu cilindru dzinējs, kas iet kopā ar Twin-Scroll turbokompresoru ar Valve tronic un elektromotoru. Tā kā tas ir aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām, šī auto īpašnieki ir pārliecināti par drošību un inteliģentas veiktspējas braukšanu.

BMW 5. sērijas sedans, iespējams, ir visvairāk attīstītākais BMW sedans. Tas uzsver luksusu, sportiskumu un pilnību. Tas ir īpaši izveidots auto, lai būtu pats labākais. BMW ConnectedDrive ļauj tam sasniegt lielāku ātrumu ātrā tempā un uzlabo tā elastību. Tas ir ne tikai paredzēts, lai izskatītos stilīgs, bet izpildījums arī ir absolūti izcils. To darbina BMW TwinPower Turbo četru cilindru dīzeļa dzinējs.

BMW 5. sērijas Touring ir lielisko BMW M inženieru zināšanu produkts. Tas nozīmē, sportisku raksturu iekšienē un ārienē. Tas ir būvēts ātrumam, izturībai un komfortam un to atbalsta jaunākās BMW Efficient Dynamics tehnoloģijas. Tas ir aprīkots ar jaunāko M PerformanceTwinPower Turbo sešu cilindru dīzeļdzinēju.

BMW 5. sērijas Gran Turismo ir produkts ar ļoti radošu iztēli. Šis auto atklāj gan greznību un sportisku stilu, saglabājot savu identitāti. Tas ir inteliģents mākslas darbs. Tas sniedz ļoti ērtu braukšanas pieredzi gan šoferim, gan pasažieriem, jo tas ir daudz ietilpīgāks. Šis auto ir šedevrs, kam ir ļoti spēcīgs seksapīls. Un, tas ir ātrs un ar zemu degvielas patēriņu.

BMW ir pielietojis labākos BMW tehnoloģiju jauninājumus, iestrādājot tos jaunākajos BMW 5. sērijas modeļos. Izvēlieties sev piemērotāko jau šodien. Izmēģiniet sev piemērotāko BMW auto un izbaudiet braucienu, kādu nebūsiet pieredzējuši pirms tam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *