Kam pievērst uzmanību ņemot līzingu priekš BMW

Vēlos dalīties pieredzē, kā es pirku BMW auto uz līzinga. Tiem, kas nezina, tad auto līzings ir tāda opcija, kas piedāvā iegādāties auto uzreiz, bet norēķināties ilgākā laika posmā. Es personīgi ņēmu uz 3 gadiem, bet termiņi ir gan lielāki, gan mazāki. Es esmu ņēmis BMW līzingu pie mogo un es pievērsu uzmanību sekojošām lietām, ko aprakstīšu turpmākā tekstā. Minētās lietas neattieksies tikai uz Mogo aizdevēju, jo man bija svarīgs ne tikai labs aizdevējs, bet arī BMW auto, jo galvenais mērķis bija auto ne aizdevējs. Auto līzingu ņemām, lai tiktu pie jauna BMW, ne iepazītos ar aizdevēju konsultantiem.

Dažādu papildus funkciju vai ierīču iegāde… Jaunu BMW automašīnu gadījumā Tev ir iespēja izvēlēties, kādu automašīnu un ar kādu komplektāciju Tu vēlies. Visas papildus funkcijas, kā:

  • Apsildāmi krēsli;
  • Apsildāma stūra;
  • Atpakaļskata kamera;
  • Novietošanas palīgsistēma u.c.

Auto kustībāSadārdzina automašīnu, tāpēc skaidri nosaki savu budžetu un meklē tādu automašīnu, kas atbilst Tavām finansiālajām iespējām un ikdienas vajadzībām.

Automašīnas nepārbaudīšana pirms tās iegādes… Cilvēki, kas iegādājas BMW automašīnu un noformē auto kredītu pie mogo vai citur, ir tiesīgi pirms līguma parakstīšanas veikt gan testa braucienu ar izvēlēto automašīnu, gan arī to aizvest uz diagnostiku. Samērā bieži cilvēki laika trūkuma vai pārlieku lielas uzticēšanās dēļ šo soli izlaiž, un gadījumā, ja automašīnai pēc tam tiek konstatētas tehniskas problēmas, jaunajam īpašniekam pašam tās ir jāatrisina.

Nemēģināšana runāt par cenu. Ja esi meklējis BMW, tad zini , ka, aizejot uz to tirdzniecības vietu vai apskatot to internetā, tai jau ir piešķirta konkrēta cena. Tomēr šo cenu nevajadzētu uztvert kā galīgo, jo bieži tās tirgotāji ir gatavi runāt par cenas samazināšanu – izmanto šo iespēju, īpaši, ja esi paredzējis izmantot auto kredītu, jo tas Tev ļaus uzņemties mazākas kredītsaistības!

Automašīna principā ir otrs lielākais pirkums pēc mājokļa, tāpēc rūpīgas izpētes veikšana par dažādiem automašīnu modeļiem un to iespējamajām tehniskajām problēmām ir vitāli svarīga pareiza lēmuma pieņemšanai.

Aizņemies atbildīgi un lai labi ripo jaunais BMW, kas līzingā ņemts!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *