Chevrolet

Chevrolet, arī Chevvy, ir amerikāņu auto ražotājs, kas darbojas General Motors paspārnē. Kompānija tika dibināta 1911. gadā un kopš tā laika priecē autobraucējus ar daudzu veidu mašīnām, sākot ar kompaktiem “mini spēkratiem” un beidzot ar smagajām mašīnām. Latvijā darbojas 3 Chevrolet dīleri – TC motors, Amserv krasta, kā arī Auto favorīts.

Chevrolet mašīnas

Chevrolet ir neskaitāmi populāri automašīnu modeļi, sākot no Camaro, Corvette, Tri Five un tagad arī Volt. Camaro un Corvette ir ikoniskas sporta mašīnas, Tri Five – klasisks, iekārojams un jaudīgs Chevrolet modelis, bet Volt, jaunākais Chevrolet modelis, ir hibrīdauto, kas iezīmē kompānijas jauno virzienu, jo tā ir pirmā Chevrolet automašīna, par kuras atslēgvārdu var nosaukt efektivitāti nevis jaudu. Ļoti populār ir arī Suburban modeļi, kurus vislabāk, šķiet, var raksturot kā “automašīnu, ar kuru brauc FIB”.

Chevrolet unikālais logo ir kvalitātes zīme, kuru uz Latvijas ceļiem gadās redzēt reti. Lai gan Chevrolete mašīnas ir pieejamas arī Eiropas tirgū, ražotājs 2013. gadā atsauca daudzu modeļu tirgošanu Eiropā, atstājot tikai Camaro un Corvette modeļus. Chevrolet lielākajai daļai cilvēku tā arī paliek par “amerikāņu sapni”, taču brenda iespaids uz cilvēkiem un, protams, citiem autobraucējiem (jo ir atšķirība) vēl ilgi paliks ļoti iespaidīgs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *