BMW M uz nomu

Tuvojoties kāzu dienai, pāriem ir iespēja padomāt par savu sapņu auto un kaut vai uz vienu dienu dzīvē izbaudīt tā sniegtās priekšrocības un ērtības. Pirms doties uz auto nomu, būtu vēlams apdomāt, vai izvēlētais auto būs piemērots tieši kāzu dienai un ceļiem, ko tajā mērosiet (īpaši Latvijas lauku reģionos). Tam jābūt ne tikai  atbilstošam svinīgajam notikumam, bet arī ērtam un drošam (kas nebūt nav mazāk svarīgā mašīnas īpašība ne tikai ikdienā, bet arī svētkos). Lūk, daži auto nomas profesionāļu atzinumi par labu tam, lai tieši BMW kļūtu par jūsu sapņu auto kaut vai uz vienu dienu vai ilgtermiņa nomā, kad izdevīgāki un cenas ziņā patīkamāki nosacījumi.

BMW M ir luksusa klases auto

Vieglajai automašīnai ir ērts un vizuāli pievilcīgs salons un ādas sēdekļiem. Tajā apvienota sporta paka  ar moderno. Auto dizainu veido vienkāršas, bet pārdomātas līnijas, kas veido elegantu izskatu.

Nomājot BMW jūs nomājat arī klimata kontroli – tiesa gan, tikai mašīnas salonā. Katram gadījumam mašīnas bagāžniekā noteikti būs vieta lietussargam. Un vēl vairāk – tur ērti varēsiet ielikt arī kāzu dāvanas un pat ceļojuma bagāžu, ja pārsteigumam plānojat aizbēgt no kāzu viesiem uz lidostu.

Šīs vieglās automašīnas salonā būs pietiekami vietas ne tikai jums abiem, bet arī kāzu kleitai.

Automašīnai ir tonētie logi. Zinātāji saka, ka tas rada privātuma atmosfēru.

Auto aizmugurējā sēdeklī ir salokāms galdiņš, to ērti varēsiet izmantot kāzu dienā.

BMW kā firmas zīme simbolizē noteiktu dzīves stila kvalitāti un prestižu. Turklāt – tā ir kompānija ar ilgu stāžu – jau pagājušā gadsimta bija iekarojis slavenību un ietekmīgu politiķu sirdis.

Automašīnu ir vērts izvēlēties nomai arī tad, ja paredzēts braukt pa grants ceļu kādā no lauku reģioniem.

Auto ir aprīkots ar progresīvām drošības sistēmām. Tātad – kombinācijā ar profesionālu šoferi, ko piedāvā auto noma, piemērots visām sezonām, lai kurā no tām būtu jūsu kāzas.

Aplūkojiet BMW tuvāk– auto spēks ir BMW.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *