Piekabes noma

Kravu pārvadājumi ir ienesīgs bizness, jo katru dienu atradīsim kādu, kurš kaut kur pārvācas, ievācas, izvācas, kuram vajag atvest un aizvest un kā savādāk palīdzēt ar lielu priekšmetu pārvietošanu no punkta A uz punktu B. Alternatīva šādam servisam ir noīrēt piekabi un visu izdarīt pašam, tas būs ne tikai pāris reizes lētāk, bet noteikti arī ātrāk, jo lietas var nokārtot sev vajadzīgā laikā, nevis tad, kad laika ir krāvējiem no pārvadājumu firmas.

Galvenie plusi piekabes nomai ir vairāki. Galvenokārt jau tas, ka pašam tā nav jāpērk, ja nepieciešams pārvest kravu tika vienu vienīgu reizi un ikdienā piekabe nav vajadzīga. Pirkt piekabi tikai vienai vai dažām lietošanas reizēm ir izšķērdība un lieka naudas līdzekļu tērēšana. Vēl viens svarīgs faktors par labu piekabes nomai, kad tā ir nepieciešama ir tas, ka piekabe pati par sevi aizņem daudz vietas, tādēļ pirkt lietu, kas īsti nav vajadzīga un kas, turklāt, aizņem ievērojamu platību garāžā nav izdevīgi. Noma noteikti ir izdevīga arī savas cenas dēļ. Piekabes noma izmaksā mazāk kā automašīnas noma un iznomājot piekabi, ir mazāks risks kaut ko saplēst vai sabojāt, jo piekabe nav veidota no tik daudz detaļām kā auto.

Cena par kādu iznomātājs piedāvā piekabes, ir pieņemamas un maksā mazāk kā iznomāt auto uz vienu dienu. Viss protams atkarīgs no tā, kāda veida piekabes ir nepieciešams iznomāt, taču arī specifisku piekabju cena nomas tirgū nav augsta. Viss kas nepieciešams, lai iznomātu piekabi, ir aizpildīts nomas līgums. Kad nomas laiks beidzas, piekabi aizgādā atpakaļ iznomātājam un saistības ir beigušās – apmierināts nomātājs un apmierināts klients. Ja klients ir apmierināts, tas nozīmē labu reklāmu bez maksas. Ja klients nav apmierināts (un to nevēlas neviens pakalpojumu sniedzējs), tad arī tā ir sava veida reklāma, jo arī slikta reklāma skaitās reklāma.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *