BARUM (Čehija) riepas

BARUM (Čehija) ir riepu ražotājs. Sīkāk rakstā.

Barum – čehu kompānija, kas pastāv jau vairāk nekā 80 gadu, kuru laikā tā no mazas kurpnieku darbnīcas izauga par ļoti veiksmīgu riepu ražošanas uzņēmumu. 1993. gadā Barum kļuva par Continental grupas daļu. Šodien Barum tiek ražotas riepas, kam raksturīga lieliska cenas un kvalitātes attiecība. Kompānijas rūpnīca Otrokovices pilsētā ir viena no modernākajām Eiropā.

Labas riepas. Pievilcīgas cenas. Prātīgs lēmums apzinīgiem autovadītājiem. Barum piedāvā ne tikai lielisku cenas un kvalitātes attiecību, bet daudz vairāk: kompānijas produktiem ir laba reputācija un tie pastāvīgi stiprina savas pozīcijas tirgū. Pēdējo septiņdesmit gadu laikā Barum ir uzkrājusi lielu pieredzi riepu ražošanas jomā un zina, kā radīt uzticamas riepas. Barum ražošanas iekārtas ir vienas no modernākajām Eiropā. Šeit katra riepa, pirms tā nonākusi pie patērētāja, tiek stingri pārbaudīta, lai nodrošinātu tās lielo noskrējienu, produktivitāti un kvalitāti.

Tas viss nozīmē to, ka varat būt pārliecināti, ka izvēlaties riepas ne tikai par pievilcīgu cenu, bet arī tādas, kas Jums kalpos ilgi un labi. Barum patiešām nekļūdās, sakot: Labas riepas. Labs darījums. Un gudrs pircējs zina, ka kompānija tur doto vārdu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *