Ielu drifts

autoIelu drifts nozīmē, ka braucējiem nav pieejama tūlītēja medicīniskā palīdzība. Tātad, viena amatieru sportista kļūda, un braucēji var ne tikai gūt savainojumus, bet var ievainot arī skatītājus. Tomēr, tas nav vienīgais risks.

Lai sākto nodarboties ar drifta sportu, ir ieteicams vispirms darboties likumīgajā sacīkšu pasaulē un kļūt par labāku braucēju. Kad jūs jutīsiet, kā auto rati slīd pa trasi, Jums šis sporta veids noteikti iepatiksies. Galvenais ir precizitāte un prakse. Sagatavojieties sacensties ar vairākiem auto un nekad nedariet to, kad kāds cits ir tuvumā, it īpaši ja Jūs vēl mācāties.

Drifts ir labi pazīstams drifta sacīkšu pamatelements, kas ir veids, kā auto slīd no līkuma uz līkumu, spiežot uz bremzes pedāļa un izmantojot rokas bremzi. Drifta sacensībās auto sacenšas viens ar otru, braucot pa trasi ar dažādiem šķēršļiem, piemēram, stabiem, kastēm, citām automašīnām un daudzām citām lietām. Viens no galvenajiem mērķim, piedaloties drifta sacensībās, ir ideāli izbraukt līkumus, kā arī pārvietot ratus tikai ar ātrumu nevis spiežot gāzes pedāli.

Mūsdienās drifta sacensības ir populāras arī internetā un ikvienam ir iespēja piedalīties drifta sacensībās, izmantojot tikai savu datoru, nav nepieciešams riskēt un kāpt automašīnā un censties uzzināt vairāk par drifta sacīkstēm. Jums ir iespēja iegūt punktus, parādot savas spējas, braucot ar auto un parādot savas drifta spējas.

Perfektu auto driftu ir iespējams sasniegt tikai profesionāļiem ar lielu pieredzi šajā sporta veidā. Drifts ir lielākoties paveikts ar priekšējiem auto riteņiem, tādēļ ir nepieciešama laba auto vadība, tas notiek tāpēc, ka svars un griezes moments ir pilnīgi atsevišķi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *